LTL
EUR

Euro skaičiuoklė

Oficialus euro ir lito keitimo santykis: 1 EUR = 3,45280 LTL                                     

Sužinoti daugiau

Elektroninė prekyba

Naudodamiesi DNB banku internete Jūs galite saugiai, greitai ir patogiai atsiskaityti už prekes ar paslaugas, įsigytas elektroninėse parduotuvėse

Siūlome peržiūrėti interaktyvų DNB banko elektroninės prekybos paslaugos pristatymą:

 

Ką galima įsigyti el. parduotuvėse?

El. parduotuvėse galima prenumeruoti įvairius leidinius, pirkti knygas, bilietus į įvairius renginius, lėktuvo bilietus, loterijos bilietus, kosmetikos prekes, gyvybės ir ne gyvybės draudimo polisus, kompiuterinę ar buitinę techniką, garso ir video aparatūrą, įvairias dovanas ir daugybę kitų prekių ar paslaugų. Taip pat galima papildyti Vilniaus ir Klaipėdos viešojo keleivinio transporto elektroninį bilietą.

Kodėl verta pirkti el. parduotuvėse?

  • Prekes ar paslaugas bet kuriuo paros metu galite užsisakyti neišeidami iš namų.
  • Prieš pirkdami prekę ar paslaugą, internete galite paskaityti detalius prekių ar paslaugų aprašymus, atsiliepimus apie jas.
  • Labai dažnai el. parduotuvėse prekes ar paslaugas galite įsigyti pigiau, nei įprastose parduotuvėse.
  • Už prekes galėsite saugiai ir greitai atsiskaityti per DNB banką internete. Jums nereikės nurodyti sąskaitos numerio ar įmokos kodo - tai bus atlikta automatiškai. Reikės tik patvirtinti mokėjimo nurodymą TAN kodu, slaptažodžių generatoriaus kodu ar mobiliuoju elektroniniu parašu.

Kaip pirkti el. parduotuvėse?

El. parduotuvėje reikia išsirinkti prekę arba paslaugą ir pasirinkti apmokėjimo būdą - DNB banką internete. Atsidariusiame prisijungimo prie DNB banko internete lange reikia įvesti savo prisijungimo duomenis, o suformuotą mokėjimo nurodymą patvirtinti TAN kodu, slaptažodžių generatoriaus kodu ar mobiliuoju elektroniniu parašu.

 

Ar informacija, pateikta šiame puslapyje, yra naudinga?
Ką, jūsų nuomone, reikėtų keisti ar papildyti?
Siųsti